Мінестерство освіти і науки України

Платформи для розвитку дошкільнят

НУМО 3.0   https: // numo/mon.gov.ua/

НУМО-сайт

Виберіть на сайті навичку, яка вас цікавить.
    Подивіться відеоролик, який пояснює необхідність певної навички та методи її формування.
    Ознайомтеся із кроками її розвитку детальніше.

Прочитайте десять порад Розкажи – Зроби – Спитай про те, як її розвинути.
    Окрім того, створено серію постерів, що покликані розповісти батькам про важливі для  гармонійного розвитку навички, якими має володіти дитина дошкільного віку.

НУМО-бот

Numo_bot покликаний розсилати чіткі й зрозумілі вправи щодо того, як розвинути ту чи іншу навичку в дошкільняти
Зайдіть у чат бот за посиланням або ж знайдіть його у пошуковому рядку (бажано з телефона)
 Натисніть кнопку Розпочати
Введіть ім’я та вік дитини.
За бажанням можете пройти опитування щодо навичок та здібностей дитини.
Читайте загальний каталог порад або ж індивідуально підібрані ідеї для розвитку саме вашої дитини.

___________________________________________________________________________________________

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
   «Хмаринка» - розважально-пізнавальний You Tube-канал: вивчення цифр, абетки, знайомство з навколишнім світом.

Чудо-юдо ресурс з матеріалами для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Весь контент є безкоштовним і доступним для завантаження,включно з авторськими розробками від викладачів.

You Tube-канал Ukranimaua – повна колекція мультфільмів студій «КиївНаукФільм» та «УкрАнімаФільм», починаючи з 1961 року. Якщо хочете, щоб діти мали тих же героїв дитинства, що і ви.

Kazkar.info – це сайт із казками всіх народів світу, є багато легенд України, вірші, мультики та аудіо казки.

Tuxpaint – програма для вивчення основ малювання за допомогою різних інструментів, можна починати з трьох років.

Розмальовки в режимі онлайн на ресурсі «Дошкільники», також пазли, кросворди, відео з дитячими піснями.

МУЛЬТФІЛЬМИ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: лісовий скарб