Педагогічний колектив

В дошкільному закладі працює творчий колектив педагогів з великим досвідом роботи і спеціальною педагогічною освітою.

П ЯТЬ  педагогів - мають вищу педагогічну освіту;

ДЕСЯТЬ ПЕДАГОГІВ  МАЮТЬ НЕПОВНУ ВИЩУ  ОСВІТУ,

З НИХ  ЧОТИРИ ПЕДАГОГИ  НАВЧАЮТЬСЯ У внз;

один педагог має освіту середню  спеціальну.

В дошкільному закладі освітні послуги надають:

Музичний керівник

КЕРІВНИК ГУРТКА З АНГЛІЙЬКОЇ МОВИ;

ВИХОВАТЕЛЬ - МЕТОДИСТ;

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ.

Педагогічний колектив дитячого закладу в своїй роботі керується такими державними і методичними документами :

Нормативно – законодавча база:

Конституція України. Нормативний документ з урахуванням останніх змін в редакції станом на 13.09.2007р. – С: ФОП Соколик Б.В., 2007р. ;

Закон про освіту;

Закон України «Про дошкільну освіту» - м. Київ, 11.07.2001р. № 2628 -ІІІ;

Закон України про мови. – Київ. 28.10.1989р.;

Закон України про охорону дитинства. – м. Київ, 26.04.2001р., № 2402 – ІІІ;Конвенція про права дитини;

Національна доктрина розвитку освіти. – від 17.04.2002р, № 347/2002;

Державна національна програма „Освіта” (Україна ХХІ століття);Концепція громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності;

Положення про дошкільний навчальний заклад. – Постанова КМУ № 305 від 12.03.2003р.;

Наказ «Про затвердження Інструкції з організації охорони життя і здоров’я дітей у дошкільних навчальних закладах». – Київ, від 28.10.2008,. № 985

Лист МОН України «Організація освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах у 2009 – 2010 навчальному році» - Київ, від 10.06.2009р. № 1/9 – 393;

Лист МОН України «Планування роботи в дошкільних навчальних закладах» - Київ, від 03.07.2009 р.

Державні програми:

Базовий компонент дошкільної освіти в Україні;

"ДИТИНА В ДОШКІЛЬНІ РОКИ", К. Крутій

Авторські та альтернативні програми:

Програма і методичні рекомендації з правового виховання дітей дошкільного віку «Маленька людина»

„Self-E-stіm” – міжнародна виховна програма ;

Авторська програма з фізичного виховання дітей М.Єфіменко;

Елементи ТРВЗ.

Навчально – методичні посібники:

Структуровані заняття з правового виховання дітей дошкільного віку;

Громадянська освіта в дошкільному навчальному закладі;

Правова абетка для дітей дошкільного віку;

Мовленнєва скринька для малят. Конспекти ігор – занять із навчання української мови і розвитку мовлення дітей переддошкільного віку. – Крутій К.Л., Котій Н.І. – Запоріжжя, 2009р.;

Перспективно – календарне планування занять із навчання мови і розвитку мовлення дітей дошкільного віку. – Крутій К.Л., - Запоріжжя, 2005р.Конспекти занять їз художнньо – мовленнєвої діяльності дітей молодшого дошкільного віку. - Крутій К.Л, Кулинич О.П., Погрібняк Н.В., -Запоріжжя, 2009р.

Конспекти занять їз художнньо – мовленнєвої діяльності дітей середнього дошкільного віку. - Крутій К.Л, Кулинич О.П., Погрібняк Н.В., -Запоріжжя, 2009р.

Конспекти занять їз художнньо – мовленнєвої діяльності дітей старшого дошкільного віку. - Крутій К.Л, Кулинич О.П., Погрібняк Н.В., -Запоріжжя, 2009р.

Подорож у довкілля. Методичні рекомендації для батьків і педагогів щодо ознайомлення дітей дошкільного віку із довкіллям. – Крутій К.Л., Маковецька Н.В. – Запоріжжя, 2009р.;

Економічна освіта дітей старшого дошкільного віку (Перспективно – календарне планування занять з економіки). – Жадан Р.П., Григоренко Г.І. – Запоріжжя, 2006р.;

Образотворча діяльність в дитячому садку: планквання, конспекти занять, методичні рекомендації.  Ранній вік. – Ликова І.О., -Х.: Видавництво «Ранок». 2008р.

Образотворча діяльність в дитячому садку: планквання, конспекти занять, методичні рекомендації. Молодша група.– Ликова І.О., -Х.: Видавництво «Ранок». 2008р.

Образотворча діяльність в дитячому садку: планквання, конспекти занять, методичні рекомендації. Середня група. – Ликова І.О., -Х.: Видавництво «Ранок». 2007р.

Образотворча діяльність в дитячому садку: планквання, конспекти занять, методичні рекомендації. Старша група. – Ликова І.О., -Х.: Видавництво «Ранок». 2008р.

Організація рухового режиму дітей у дошкільних навчальних закладах:

Навчально – методичний посібник. – Вільчковський Е.С., Денисенко Н.Ф. – Тернопіль: Мандрівець, 2008р.;

Абетка безпеки дошкільників. Методичні матеріали та розробки занять. – Яковенко Л.В., - Х.: Вид – во «Ранок». 2010р.