Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №145" Дніпровської міської ради

   







Розклад організованої діяльності

 

 

 

РОЗКЛАД 
ОРГАНІЗОВАНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
 

 

 


 

 

 

1 мол.

1 мол. «а»

2 мол.

Середня гр.

Старша  гр.

Понеділок

1. Соціум + мовлення

9.00 – 9.15 – 9.30

Фіз – ра  (гр..) 9.40 – 10.00

Праця в природі

 

1 Соціум + мовлення

9.10 – 9.30

2.Музичне 11.10 – 11.30 (зал)

Фізкомплекс на прогул.

Праця в природі

 

1 Малювання 9.10 – 9.25

2.Фіз – ра 9.35 – 9.50 (55)

ІІ п.д

СХД (образотворча, театралізована за планом).

Праця в природі

1 Малювання   9.15 – 9.35

2 Фіз - ра.9.50 – 10.15

ІІ п.д

СХД (образотворча, театралізована за планом).

Праця в природі

1. Малювання 9.10 – 9.45

2. Фіз - ра 9.55– 10.20

ІІ п.д

СХД (образотворча, театралізована за планом).

Праця в природі

Вівторок

1Музичне (зал)  9.00 – 9.15

2. Сенсорне 9.20 – 9.30 -9.35 – 9.45

Госп - побут, праця

1.Математика

9.10 – 9.25

2. Малювання 9.35 – 9.50

Фізкомплекс

Госп - побут, праця

 

1Ознайомлення з довкіллям 9.10 – 9.25

2. Музичне  9.35 – 9.50

Фізкомплекс

ІІ п.д.

Госп - побут, праця

1. Ознайомлення з довкіллям  9.15 – 9.40

2. . Музичне    9.50 – 10.10

Фізкомплекс

ІІ п.д.

Госп - побут, праця

1. Ознайомлення з довкіллям 9.10 – 9.35

2. . Музичне  9.45 – 10.15

Фізкомплекс

ІІ п.д.

Госп - побут, праця

Середа

Фіз – ра  (зал) 9.00 – 9.15

.2 Ліплення / аплікація

Праця в кут. природи

 

1.Мовлення 9.10 – 9.25

Фіз – ра  (зал) 9.35 – 9.55

2. Ліплення / аплікація

10.05 – 10.20

Праця в кут. природи

 

 

1Аплікація. 9.10 – 9.25

2. Фіз – ра 9.35 – 9.50

ІІ п.д.

Праця в кут. природи

Музична розвага 15.20 – 15.40(1 середа)

1 Аплікація.. 9.15 – 9.40

2 Фіз – ра 9.50 – 10.10

ІІ п.д.

Праця в кут. природи

Музична розвага 15.2 0 – 15.45 (2середа)

1. Аплікація.9.10 – 9.35

2. Фіз – ра 9.45 – 10.20

ІІ п.д.

Праця в кут. природи

Музична розвага 15.20 – 15.50

(3 середа)

Четвер

1Природа 9.00 – 9.10 – 9.20 – 9.30

2. Малювання9.40 – 9.50 -10.00

1. Музичне 9.10 – 9.25

2.  Соціум + мовлення 9.35 – 9.55

Фізкомплекс

1.Мовлення .9.10 – 9.25

2.Музичне 9.35 – 9.50

Фізкомплекс

ІІ п.д.

Спортивне дозвілля 15.20 – 15.40 (1четв)

 

1.Мовлення / худ. л. 9.15 –9.35

 2.Музичне 11.40 – 12.00

Фізкомплекс

II п.д.

Спортивне дозвілля 15.2 0 – 15.45 (2 четв)

 

1.Мовлення 9.10 – 9.35

2. Музичне 9.55 – 10.20

Фізкомплекс

II п.д.

Спортивне дозвілля 15.20 – 15.50 (3 четв)

П ятниця

1Музичне гр..  9.00 – 9.15

2. Сенсорне 9.20 – 9.30 -9.35 – 9.45

Фіз – ра  (група) 9.00 – 9.15

1. Природа

II п.д.

15.30- 15.45 СХД

1. Ліплення 9.10 – 9.30

Піший  перехід

II п.д.

15.30- 15.45 СХД

 1. Ліплення 9.15 – 9.40

Піший  перехід

II п.д.

15.30- 15.45 СХД

1. Ліплення 9.10 – 9.35

Піший  перехід

II п.д.

15.30- 15.45 СХД