Історія

Перших своїх вихованців  ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧЛЬНИЙ ЗАКЛАД  № 145 «Горобинка» Придніпровської ТЕС  прийняв у грудні 1981 року. Завідуючою новобудови стала Сіра Галина Демидівна – досвідчений педагог, чудовий організатор, мудрий керівник. Своїми добрими працьовитими руками саджала Галина Демидівна разом з молодим колективом тоненькі, кволі  деревця, і дбала про них:  це ж не просто дерева, це – візитка дошкільного закладу.  Нині старі гіллясті горобини, що ростуть біля входу в дошкільний заклад, щороку рясно вкриваються червоними ягодами.

В дошкільному закладі функціонує 6 груп.

працює творчий, ПРОФЕСІЙНИЙ Колектив педагогів із спеціальною педагогічною освітою і досвідом роботи.

Головна мета дошкільного закладу:

Забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді, оздоровленні дітей, створенні умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Основні напрямки роботи:

Збереження фізичного і психічного здоров’я дітей;

Формування їх особистості;Розвиток творчих здібностей та нахилів;

Забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

У січні 2006 року дошкільний навчальний  заклад передано  в комунальну власність м. Дніпропетровська. З цього ж часу дошкільний заклад очолює Сторчієнко Світлана Володимирівна. Завдяки розумному керівництву в дошкільному закладі сформувався творчий, ініціативний, згуртований колектив. Досвідчені педагоги, турботливі помічники вихователів, професійні кухарі, медсестра, праля – злагоджено працюють, відповідально ставляться до своїх обов’язків.

Наше кредо: кожному вихованцю особлива увага і турбота.